O mnie – dla Ciebie

Fizjonerka Beata Rej

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, ale nie wiesz jak, nie masz na to czasu i potrzebujesz kogoś, kto pokaże Ci drogę – jestem tutaj, żeby dać Ci wskazówki i narzędzia do osiągnięcia Twoich celów.

Coraz więcej pracujemy, nie mamy czasu dla siebie, nie myślimy o naszym zdrowiu – dopóki nie pojawi się ból i choroba. Nikt nas nie nauczył, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Wiem, że chcesz zadbać o swoje zdrowie, podnieść poziom energii i być szczęśliwy, ale wiecznie brakuje Ci czasu i motywacji żeby zacząć coś z tym robić. Nie ma nic piękniejszego niż budzić się rano wypoczętym i bez bólu, a zasypiać z myślą, że to był dobry dzień, który przybliżył Cię do osiągnięcia wymarzonych celów.

Wiem o tym dobrze, bo przeszłam drogę walki z depresją, wypaleniem zawodowym i chorobami psychosomatycznymi. Stosując techniki medytacji, oddechowe i praktykując holistyczne podejście do zdrowia odzyskałam nad nim kontrolę i wewnętrzny spokój, chociaż dobrze znane było mi życie w ciągłym stresie, przetrenowanie, brak siły żeby rano wstać z łóżka, ciągły ból i bliska zeru produktywność w pracy. Ludzie wciąż nie mają świadomości, że można zacząć o siebie dbać w każdej chwili, pokutuje przekonanie, że od pracy siedzącej kręgosłup po prostu musi boleć, a zdrowie się sypie, bo “dopadł nas pesel”. Boli? Bierzesz pigułkę, zamiast szukać przyczyny.

Pocieszające jest, że coraz więcej fizjoterapeutów, trenerów i psychologów pokazuje ludziom jak przeciwdziałać negatywnym skutkom długotrwałego stresu, braku ruchu i niewystarczającej regeneracji oraz zwraca uwagę na korelację zdrowia psychicznego i fizycznego.

Nazywam się Beata Rej – prowadzę bloga Fizjonerka, gdzie mówię, jak się ruszać (i ile) żeby nie bolało, jak uwalniać napięcie poprzez pracę z ciałem i oddechem oraz jak karmić swoje wnętrze, żeby było szczęśliwe. Pokazuję jak wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie i jak znaleźć na to czas. Na Instagramie dokumentuję na swoim przykładzie drogę do zdrowia fizycznego, pokazuję jak uwolnić się od bólu, osiągnąć spokój ducha i pełnię energii dzięki fizjoprofilaktyce, treningowi uważności i zrozumieniu wpływu negatywnych emocji i stresu na ciało.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej o mojej misji i dołączyć do ludzi wolnych od bólu, zarówno tego pochodzącego z układu ruchu, jak i tego egzystencjalnego, zapraszam Cię do obserwowania tego bloga i mojego konta na Instagramie i Facebooku, gdzie krok po kroku pokazuję, jak zadbać o siebie całościowo. Dołącz do mojej grupy Zbuduj zdrowe nawyki – po prostu zacznij, gdzie odbywają się zdrowe wyzwania.

Ściskam!

Beata